Vítejte na stránkách obce Dobroměřice!
Dobrý den, jsem chatbot a jsem tu pro vás! Klikněte na ikonu a napište mi dotaz.
Vítejte na stránkách obce Dobroměřice!
| vítr | SZ, 3.58 m/s |
| vlhkost | 66 % |
| tlak | 1018 hPa |
| vítr | Z, 6.79 m/s |
| vlhkost | 80 % |
| tlak | 1020 hPa |
| srážky | 0.21 mm |
| vítr | JZ, 7.29 m/s |
| vlhkost | 51 % |
| tlak | 1018 hPa |
| vítr | SZ, 7.9 m/s |
| vlhkost | 53 % |
| tlak | 1027 hPa |