Vítejte na stránkách obce Dobroměřice!
Den dětí v Ledvicích
Elektrárna Ledvice Vás zve na Den dětí, který proběhne v sobotu 23. 5. 2026 od 9. do 15. hodin v Infocentru Elektrárny Ledvice. Vstup je zdarma.
Dobrý den, jsem chatbot a jsem tu pro vás! Klikněte na ikonu a napište mi dotaz.
Vítejte na stránkách obce Dobroměřice!
Elektrárna Ledvice Vás zve na Den dětí, který proběhne v sobotu 23. 5. 2026 od 9. do 15. hodin v Infocentru Elektrárny Ledvice. Vstup je zdarma.
| vítr | Z, 7.55 m/s |
| vlhkost | 64 % |
| tlak | 1007 hPa |
| srážky | 1.22 mm |
| vítr | JZ, 8 m/s |
| vlhkost | 53 % |
| tlak | 1002 hPa |
| srážky | 0.12 mm |
| vítr | S, 1.96 m/s |
| vlhkost | 54 % |
| tlak | 1001 hPa |
| srážky | 4.68 mm |
| vítr | SZ, 3.69 m/s |
| vlhkost | 42 % |
| tlak | 1007 hPa |
| srážky | 0.63 mm |