Vítejte na stránkách obce Dobroměřice!
Dobrý den, jsem chatbot a jsem tu pro vás! Klikněte na ikonu a napište mi dotaz.
Vítejte na stránkách obce Dobroměřice!
| vítr | SV, 5.02 m/s |
| vlhkost | 46 % |
| tlak | 1021 hPa |
| vítr | SV, 6.37 m/s |
| vlhkost | 35 % |
| tlak | 1028 hPa |
| vítr | SV, 5.12 m/s |
| vlhkost | 43 % |
| tlak | 1029 hPa |
| vítr | SV, 4.78 m/s |
| vlhkost | 46 % |
| tlak | 1027 hPa |