Vítejte na stránkách obce Dobroměřice!
Vyhlášky obce
Stránky systému Sbírky právních předpisů územních samosprávných celků a některých správních úřadů: https://sbirkapp.gov.cz/
Dobrý den, jsem chatbot a jsem tu pro vás! Klikněte na ikonu a napište mi dotaz.
Vítejte na stránkách obce Dobroměřice!
Stránky systému Sbírky právních předpisů územních samosprávných celků a některých správních úřadů: https://sbirkapp.gov.cz/
| vítr | SZ, 7.15 m/s |
| vlhkost | 63 % |
| tlak | 1018 hPa |
| srážky | 0.89 mm |
| vítr | S, 5.38 m/s |
| vlhkost | 43 % |
| tlak | 1022 hPa |
| srážky | 0.14 mm |
| vítr | S, 5.43 m/s |
| vlhkost | 41 % |
| tlak | 1020 hPa |
| vítr | SZ, 7.74 m/s |
| vlhkost | 52 % |
| tlak | 1017 hPa |