Vítejte na stránkách obce Dobroměřice!
Dobrý den, jsem chatbot a jsem tu pro vás! Klikněte na ikonu a napište mi dotaz.
Vítejte na stránkách obce Dobroměřice!
| vítr | SV, 1.93 m/s |
| vlhkost | 45 % |
| tlak | 1016 hPa |
| srážky | 0.27 mm |
| vítr | JZ, 2.27 m/s |
| vlhkost | 48 % |
| tlak | 1014 hPa |
| srážky | 0.19 mm |
| vítr | JZ, 3.15 m/s |
| vlhkost | 47 % |
| tlak | 1018 hPa |
| vítr | Z, 3.11 m/s |
| vlhkost | 56 % |
| tlak | 1021 hPa |
| srážky | 5.31 mm |