Vítejte na stránkách obce Dobroměřice!
Mgr. Ludmila Jirotková
Role v org. struktuře
členka zastupitelstva - Zastupitelstvo, Pražská 2, DobroměřiceČlen kontrolního výboru - Kontrolní výbor zastupitelstva, Pražská 2, Dobroměřice
Dobrý den, jsem chatbot a jsem tu pro vás! Klikněte na ikonu a napište mi dotaz.
Vítejte na stránkách obce Dobroměřice!
| vítr | SZ, 7.34 m/s |
| vlhkost | 59 % |
| tlak | 1018 hPa |
| vítr | Z, 7.07 m/s |
| vlhkost | 38 % |
| tlak | 1013 hPa |
| srážky | 6.44 mm |
| vítr | SZ, 4.88 m/s |
| vlhkost | 64 % |
| tlak | 1015 hPa |
| srážky | 17.84 mm |
| vítr | V, 2.7 m/s |
| vlhkost | 54 % |
| tlak | 1012 hPa |
| srážky | 2.09 mm |