Vítejte na stránkách obce Dobroměřice!
Dobrý den, jsem chatbot a jsem tu pro vás! Klikněte na ikonu a napište mi dotaz.
Vítejte na stránkách obce Dobroměřice!
| vítr | Z, 7.07 m/s |
| vlhkost | 38 % |
| tlak | 1013 hPa |
| srážky | 6.44 mm |
| vítr | SZ, 4.88 m/s |
| vlhkost | 64 % |
| tlak | 1015 hPa |
| srážky | 17.84 mm |
| vítr | V, 2.7 m/s |
| vlhkost | 54 % |
| tlak | 1012 hPa |
| srážky | 2.09 mm |
| vítr | Z, 6.45 m/s |
| vlhkost | 56 % |
| tlak | 1009 hPa |
| srážky | 12.4 mm |