Vítejte na stránkách obce Dobroměřice!
Usnesení zastupitelstva
Usnesení zastupitelstva naleznete na: https://www.uzob.cz/obce/info/153
Dobrý den, jsem chatbot a jsem tu pro vás! Klikněte na ikonu a napište mi dotaz.
Vítejte na stránkách obce Dobroměřice!
Usnesení zastupitelstva naleznete na: https://www.uzob.cz/obce/info/153
| vítr | JV, 4.57 m/s |
| vlhkost | 43 % |
| tlak | 1024 hPa |
| vítr | V, 2.49 m/s |
| vlhkost | 45 % |
| tlak | 1015 hPa |
| vítr | SV, 2.07 m/s |
| vlhkost | 51 % |
| tlak | 1014 hPa |
| srážky | 2.19 mm |
| vítr | JZ, 3.02 m/s |
| vlhkost | 61 % |
| tlak | 1008 hPa |
| srážky | 2.7 mm |