Vítejte na stránkách obce Dobroměřice!
Dobrý den, jsem chatbot a jsem tu pro vás! Klikněte na ikonu a napište mi dotaz.
Vítejte na stránkách obce Dobroměřice!
| vítr | Z, 8.69 m/s |
| vlhkost | 75 % |
| tlak | 1013 hPa |
| srážky | 1.15 mm |
| sněžení | 0.23 mm |
| vítr | Z, 7.3 m/s |
| vlhkost | 62 % |
| tlak | 1014 hPa |
| srážky | 0.81 mm |
| sněžení | 2.26 mm |
| vítr | S, 4.5 m/s |
| vlhkost | 70 % |
| tlak | 1023 hPa |
| sněžení | 0.1 mm |
| vítr | Z, 3.09 m/s |
| vlhkost | 39 % |
| tlak | 1021 hPa |