Vítejte na stránkách obce Dobroměřice!
Dobrý den, jsem chatbot a jsem tu pro vás! Klikněte na ikonu a napište mi dotaz.
Vítejte na stránkách obce Dobroměřice!
| vítr | SV, 4.47 m/s |
| vlhkost | 57 % |
| tlak | 1025 hPa |
| vítr | S, 3.4 m/s |
| vlhkost | 40 % |
| tlak | 1016 hPa |
| vítr | Z, 2.96 m/s |
| vlhkost | 47 % |
| tlak | 1018 hPa |
| srážky | 0.12 mm |
| vítr | JZ, 2.23 m/s |
| vlhkost | 50 % |
| tlak | 1022 hPa |